Villamosmérnök (PLC)

Referencia
4-10-39794

Biológiai szennyvízkezelés területén piacvezető partnerünk bővülés miatt keresi VILLAMOSMÉRNÖK kollégáját. Ha az alábbi területek legalább egyikében már profi vagy, akkor Téged keresünk: 1.) PLC programozás, szoftveres tapasztalatok 2.) villamos tervezés/beüzemelés.

Irodájuk Budapest központjában van.

Hogyan is kell ezt elképzelned? Ezek lesznek a feladataid:

  • Partnerek igényei szerinti szennyvízkezelési megoldások tervezése, szükséges műszerek kiválasztása, automatizálási rendszerek programozása (PLC)
  • Rendszerek helyszíni beüzemeléseinek koordinálása bel- és külföldön egyaránt
  • Beüzemelések során tesztelések elvégzése, felmerülő hibák elhárítása, változások menedzselése
  • Oktatások, tréningek megtartása
Követelmények

Ami szükséges a pályázathoz:

  • villamosmérnök vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • erős szoftveres tapasztalat, PLC programozási jártasság (Siemens/ TIA Portál/Omron/Schneider)
  • nem zárkózol el a tervezéstől, motiválna ha abban is tudnál fejlődni (AutoCAD/Comos/Eplan)
  • gyártási területről, automatizálásból érkezel
  • nem okoz gondot szakmai dolgokról angolul beszélni
  • rugalmas vagy és hajlandó vagy utazgatni (Covid-mentes időben: évi 2-3 alkalommal kb. 2-3 hétre)
  • talpraesettség, tudásvágy, önjáróság jellemez

Előny:

o szennyvízkezelési területen szerzett jártasság

o helyszíni beüzemelési tapasztalat

o Eplan ismerete

Előnyök

Munkádért cserébe:

  • rendszertervezés területén is fejlődni fogsz, mindemellett egy felelősségteljes, változatos munkakört tudnak biztosítani
  • egyre több projektjük van Magyarországon is, ezért is van szükségük az erősítésre
  • a cég kb. 20 éve van a nemzetközi piacon, megőrizte Startup jellegét, rugalmas, változó, fejlődő szervezetbe csatlakozhatsz
  • piacnak megfelelő reális bérezést kínálnak
  • változatos cafetéria elemek közül választhatsz (pl.: SZÉP Kártya, lakáshitel támogatás, készpénz, nyugdíjpénztár)