Villamosmérnök

Referencia
4-10-39638

Elektromos autóipari partnerünk keresi VILLAMOSMÉRNÖK kollégáját, akinek a küldetése feltárni a gyártás során fellépő hibákat és Sherlockként megoldásokat találni rájuk.

Ha vonz Téged az elektronika világa, az ipar 4.0, a legfejlettebb autóipari technológiák, akkor ez is fog! :)

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • járműelektronikai, mikroelektronikai ellenőrzésekért leszel felelős, hibákat fogsz reprodukálni és analizálni
  • mérési eljárások kidolgozása és a különböző gyökérokok azonosítása mindennapos feladatod lesz
  • szívesen fogadják majd javaslataidat a hibafeltárás folyamatának lerövidítésére, hatékonyabbá tételére vonatkozóan
  • riportokat, kimutatásokat készítesz a társosztályok és a vevők felé
  • szorosan együtt fogsz működni a folyamatmérnökökkel és gyártással
Követelmények

Ezek szükségesek a pozíció betöltéséhez:

  • villamosmérnök/mechatronikai mérnök végzettség
  • mély elektronikai tudás, érdeklődés
  • akár pályakezdőként, akár tapasztaltabbként is jelentkezz bátran!
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás (ha jelenleg passzívabb, azzal sincs gond, segítenek felfejleszteni)
  • villamos mérőműszerek ismerete, mérésekben való jártasság (pl.:oszcilloszkóp, mérési adatgyűjtők)
  • tanulási és fejlődési vágy
Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • igazi csúcstechnológiás, modern gyár, menő önvezető és elektromos autók várnak Rád
  • van lehetőség a rotációra, így más területen is kipróbálhatod magad
  • multinacionális a környezet, így az angol nyelvet valóban tudod használni
  • rugalmas a munkarend (törzsidő: 9:30-14:30)
  • cafeteria és bónuszrendszer van náluk kiépítve, valamint készenléti időt is tudsz vállalni, ha szeretnél
  • a szakmai fejlődés lehetősége adott, a többi csak Tőled függ ;)