Vevőszolgálati munkatárs (Szada)

Teljes munkaidős
Bér
Referencia
1-6-41788

Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és magabiztosan használod az angol nyelvet?

Csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnerünk szadai irodájába keresünk VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba kollégát, aki talpraesettségével hozzájárul a vevők elégedettségéhez.

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és a megrendelésekkel kapcsolatos információk biztosítása
  • A megrendelések gyártásának folyamatos nyomon követése, azok esetleges problémáinak megoldása, szállítási igények figyelése, szervezése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a vállalat európai kereskedőivel, területi képviselőivel
  • Megrendelések kezelése, visszaigazolása, illetve rögzítése az SAP rendszerben
  • Vevői forecastok és készletek kezelése
  • Belső riportok, egyéb kimutatások készítése
Követelmények

Biztosan be tudsz illeszkedni a csapatba, ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • Ismered az alapvető Excel függvényeket (főleg FKERES, PIVOT tábla)
  • Szereztél már tapasztalatot logisztikai, vevőszolgálati pozícióban

Előnyt jelenthet, ha:

  • Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Előnyök

Mit kínál a cég?

  • Az alapbéren felül cafeteriaval, éves bónusszal és bejárási támogatással is számolhatsz
  • Az irodában kedvezményes étkezést vehetsz igénybe
  • A közeli konditeremet partnerünk munkavállalói ingyenesen használhatják
  • Multinacionális, de mégis családias környezet vár Rád
  • Home Office lehetőség