Vegyésztechnikus - Minőségbiztosítási technikus

Referencia
1-4-40291

Légy része a kezdetektől partnerünk belső csapatának és alapozd meg, vagy folytasd karrieredet egy, a jövő autóipara számára gyártó, újonnan hazánkba települt nemzetközi vállalatnál az alábbi pozícióban:

VEGYÉSZTECHNIKUS - MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

Feladataid lesznek:

  • Elektrolit gyártáshoz minőségbiztosítási vizsgálatok elvégzése (pl.: gázkromatográfia, sűrűségmérés, vezetőképesség mérés, spektrométer);
  • Mérési eredmények adminisztrációja;
  • Reportok, kimutatások készítése;
  • Kapcsolattartás a mérnökséggel.
Követelmények

Elvárások:

  • Középfokú vegyipari képesítés;
  • Legalább 1 év tapasztalat vegyésztechnikusként, feladatkörben megjelölt mérő berendezések ismerete;
  • Hosszú távon folyamatos műszakrend vállalása.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
Előnyök

Amit a cég kínál:

  • Alapbéren felül nettó 30 000 Ft-os havi cafeteria keret;
  • Újonnan induló gyártás innovatív technológiával;
  • Bejárás támogatás: 12 Ft/Km, vagy bérlet 86%-a.
  • Fejlődési lehetőségek;
  • Hétfőtől péntekig tartó munkahét.

Munkarend: 1 műszak (8:00 - 17:00), 2022-ben valószínűleg átállás folyamatos munkarendre.

Munkavégzés helye: Sóskút