Üzemvezető (új gyár indítása)

Referencia
4-18-40394

Magyarországon teljesen új iparág gyártóegységének beindítására keresek egy tapasztalt, rugalmas és tettre kész ÜZEMVEZETŐ kollégát.

Partnercégünk néhány éve lépett itthon piacra, eddig kereskedelmi tevékenységet folytatnak, de a közel-keleti anyacég idén az egyedi ékszer gyártási kapacitás anyaországon kívüli bővítése mellett döntött.

Az üzem, a gépek és gyártó berendezések már készen állnak, zajlik a beüzemelés az anyacég mérnökei által, így már csak egy vezetőre van szükség, aki megkezdeni a betanulást, tovább építi a folyamatokat és felépíti a saját csapatát.

A kezdeti feladatok az alábbiak szerint alakulnak majd:

  • Át kell venni az üzemet, átnézni, felülvizsgálni, szükség szerint módosítani a belső szabályzatokat
  • Tréningeken fogsz részt venni, megtanulni a gyártási folyamatot, adminisztrációt (SAP)
  • Javaslatokat fogalmazol meg és szorosan együtt dolgozol a kereskedelmi iroda vezetőjével
  • Megkezded az operátorok felvételiztetését a csapatodba (polírozó, gravírozó, összeszerelő munkakörökbe)

Hosszú távon:

  • Körülbelül 50 állandó és 50 szezonális munkatárs felvételéért, betanulásáért, megtartásáért és munkájáért felelsz majd
  • Megtervezed és ellenőrzöd a gyártást, figyelsz az üzemi rendre, szabályok betartására
  • Fejleszted az üzemet és optimalizálod a folyamatokat
  • Felelős leszel a gépekért, eszközökért, gyártáshoz szükséges alapanyagért
  • Együttműködsz a kereskedelmi irodával és az anyacéggel
  • Monitorozod a teljesítmény, riportokat, jelentéseket készítesz
Követelmények

Mire van szükség, hogy el tudd látni ezeket a változatos feladatokat és sikeresen helyt állj ebben a pozícióban?

  • Folyékony angol nyelvtudásra (külföldi vezetők, angol nyelv interjú és napi angol kommunikáció)
  • Tapasztalatra gyártó cégnél, lehetőleg kézi összeszerelő üzemben
  • Üzemvezetésben/termelésvezetésben, fizikai dolgozók kiválasztásában, koordinálásában szerzett több éves gyakorlatra
  • Gyakorlatias hozzáállásra, rugalmasságra és megoldásfókuszra mert nem egy irodából kell majd igazgatni az üzemet, sok lesz eleinte a hands-on és ad-hoc feladat
  • Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettségre
Előnyök

Mit is ad Neked ez a pozíció?

LEHETŐSÉGET! Mi mindenre?

  • hogy egy teljesen új iparágat ismerj meg,
  • hogy felépíts egy új üzemet, kialakítsd a folyamatokat,
  • hogy Te válaszd ki a saját embereidet, felépítsd a csapatot, akikkel együtt dolgozol majd,
  • hogy meghallgatást nyerjenek az öteleteid és Te dönts (például a munkamegosztásról vagy a javaslot bércsomagról)
  • hogy nemzetközi szintre emeld a karrieredet, az anyacég vezetőivel dolgozhass együtt

Ezen túl persze adott a pozíciónak megfelelő bérezés és a piacon megszokott cafateria csomag is jár.