Üzemvezető

Referencia
4-10-40242

Új, még épülő gyár várhatóan 2021 második felében készül el, hozzájuk keressük ÜZEMVEZETŐ kollégájukat

Munkavégzés helye: Pest-megye nyugati része

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • műszakvezetők (3 fő) és technikusok munkájának koordinálása (10-20 fő),
  • termelés folyamatos monitorozása,
  • termelési folyamatok kiépítése, elemzése,
  • gépek beüzemelésének segítése,
  • próbagyártások koordinálása, tömeggyártás előkészítése,
  • termelésben felmerülő problémák elhárítása, megfelelő paraméterek beállításának felügyelete,
  • auditokban való aktív részvétel (VDA 6.3).
Követelmények

Ha érdekel a lehetőség és az alábbiak jellemzenek Téged, akkor mindenképp érdemes jelentkezned:

  • felsőfokú műszaki végzettséged van (előny: vegyipari gépész, vegyészmérnök)
  • angolul meg mersz szólalni,
  • IATF 16949, VDA 6.3 ismeretekkel rendelkezel
  • ideális esetben ezeken felül belső auditori végzettséged is van (9001:2015)
  • szeretnél a termelés közelében maradni és operatívan irányítani azt, rendelkezel már csoportkoordinációs tapasztalattal.
  • zöldmezős beruházásban való részvétellel mélyítheted el szakmai tapasztalataidat,
  • a jövő iparágához, az elektromos autóiparhoz csatlakozhatsz,
  • szakmai angolodat fejlesztheted és nap mint nagy használhatod.