Termelési mérnök

Referencia
1-10-41604-1

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi újdonsült munkatársát TERMELÉSI MÉRNÖK SZEMÉLYÉBEN. Ha szívesen hozzájárulnál tudásoddal a leghatékonyabb és effektív mérnöki folyamatok megvalósításához, akkor Téged keresünk.

A pozíció betölthető Vegyész, Gépész, illetve Lean szakiránnyal is.

Termelési mérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

  • termelési technológia fejlesztése és stabilizálása
  • termelési technológia biztosítása (új módszer kifejlesztése)
  • új berendezések beüzemelése és új termékek tesztelése
  • folyamat-innováció és termelékenység növelése
  • tömegtermelés minőségének egységesítése (folyamatparaméterek- javítása)
  • a termelés hozamának optimalizálása
  • a folyamatok hatékony működésének biztosítása (kapacitásjavítás)
  • a folyamatok automatizálása és egyszerűsítése
  • az ügyfél VOC-reakciója és fejlesztésének megvalósítása
  • technikai támogatás az ügyfelek számára
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel:

  • Bachelor mérnöki diplomával (villamos-, vegyész-, gépész- vagy mechatronikai mérnök)
  • kommunikációképes angol nyelvtudással
  • rendelkezel már releváns tapasztalattal, de lelkes pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadom
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
  • Bejárásodat nettó 35 Ft/km-rel támogatják majd, illetve ha közel költöznél hozzájuk, albérlet támogatásra is jogosult vagy.