Termelési koordinátor (Belgium)

Referencia
4-18-41444

Régóta gondolkozol azon, hogy külföldön szerencsét próbálnál? Szívesen maradnál az Európai Unión belül és mozdulnál nyugat felé?

Van számodra egy szuper lehetőségünk: nemzetközi partnerünk az autóipari szegmensben gyárt prémium üvegfelületeket luxus autó márkák, teherautók és versenyautók számára. Belgiumban két telephelyen folyik a gyártás, ahol nagy létszám bővülésben vannak.

Az alábbi feladatkörbe keressük új kollégájukat:

TERMELÉSI KOORDINÁTOR

Feladataid lesznek:

  • A munkabiztonsági szabályok és az 5S rendszer fenntartása a hozzád tartozó termelési területen
  • Ha bármilyen probléma felmerülne a termelés során, a felettesnek kell riportálni
  • Mindennapos egyeztetés a minőségbiztosítási és munkabiztonsági csapattal a termelés menetéről
  • A hozzád tartozó csapat koordinálása, motiválása
  • Biztosítani a termelési egységed folyamatos alapanyag ellátását
  • Termelési adatok lekövetése SAP-ban
Követelmények
  • Min. középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, hiszen multinacionális környezetben kell helyt állnod
  • Min. 3 év termelés irányításában szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret előny
  • 1 műszakos és 2-3 műszakos munkavégzésre is keresünk embert, előfordulhat a hétvégi munkavégzés is - mindez ésszerű keretek között, a munka-magánélet egyensúlyát figyelembe véve
  • Azon túl, hogy nemzetközi munkakörnyezetben dolgozhatsz egy nívós és magas minőségű termékeket gyártó vállalatnál, a magyarországi béred minimum kétszeresét tudod kinn megkeresni
  • Ha egyedül, ha családoddal költöznél, mind anyagi, mind erőforrásbeli támogatást nyújt a cég
  • Az első két hónap lakhatását ők fizetik és biztosítják (hotel/Airbnb)
  • 39 órás munkahét és éves szabadság biztosítása (átlag 27 nap), évenkénti hazalátogatási költség
  • Fix 13. havi fizetés és egészségbiztosítás