Termelési csoportvezető - Budapest IX. Kerület

Referencia
1-18-41399

Amerikai hátterű, innovatív elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk saját belső csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A munkakörben napi szintű feladataid lesznek:

  • A műszakban dolgozó operátorok, munkájának koordinálása, szervezése;
  • Termelési terv alapján a gyártás irányítása;
  • Szabadságok kiadása;
  • A termelő területen levő gépek hatékony és folyamatos üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • Folyamatok fejlesztése;
  • Riportok, jelentések készítése;
  • A munkavédelmi szabályok betartása és betartatása.
Követelmények

Te lehetsz az ideális pályázó ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel és minimum 1 év műszakvezetői vagy műszakvezető helyettesi/csoportvezetői tapasztalattal;
  • Jó konfliktuskezelőnek és problémamegoldónak tartod magad;
  • Jó a kommunikációs készséged szóban és írásban;
  • MS Office 365 programok használata nem okoz problémát számodra;
  • Tudsz csapatban dolgozni;
  • Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • ISO9001, vagy IATF16949 környezetben, beosztottak irányításában szerzett tapasztalat;
  • SAP vállalat irányítási rendszer ismerete
Előnyök

Miért éri meg jelentkezned?

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Saját magad válogathatod össze a cafeteria elemeket;
  • BKK bérleted 100%-ban térítik;
  • Havi szinten egyéni és csoportos bónuszban részesülhetsz;
  • Innovatív, stabil jövő előtt álló iparágban dolgozhatsz;
  • Rendszeres túlórázási lehetőség.
  • Akár azonnali munkába állást biztosítanak.

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Munakrend: 3 műszak (8 órás munkanapok, H-P)