Targoncás - komissiózó Budapesten

Referencia
5-21-41026

Szeretnél egy világszinten ismert, multinacionális cég csapatába tartozni? Partnercégünk belföldi és külföldi, légi és tengeri szállítmányozással foglalkozik, valamint több mint 200 országban jelen.

Ez lesz az a munkahely ahová minden nap örömmel mész be? Ahol megbecsülik majd a napi munkádat és még a belépésért is jutalmat kapsz? Olvass tovább és kiderül!

TARGONCÁS – KOMISSIÓZÓ kollégákat keresünk.

Napi feladataid a következőképpen fognak alakulni:

  • Targonca kezelése, komissiózás;
  • Raklap összeállítás, áru összekészítés, címkézés;
  • Sérült áruk kezelése;
  • Gépnapló vezetése, munkádhoz tartozó adminisztráció elvégzése;
Követelmények

NE szalaszd el ezt a lehetőséget, ha:

  • Rendelkezel érvényes 3313-as (vezetőüléses) targoncás jogsival;
  • Tudsz vállalni 3 műszakod munkarendet;
  • Odafigyeléssel és precízen végzed munkádat.
Előnyök

Mit várhatsz mindezért cserébe?

  • Belépési bónusz;
  • Alapbéren felül teljesítménybónusz és cafeteria is jár neked;
  • 15 Ft/km-es bejárás támogatásban részesülhetsz;
  • Több településről induló céges busszal könnyítik meg számodra a munkába járást;
  • Új, modern raktárban dolgozhatsz, korszerű gépekkel.

Munkavégzés helye: Gyál