Targoncás

Referencia
4-21-39824

Legyél része újonnan induló, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó RÉTSÁGI partnercégünk belső csapatának az alábbi pozícióban:

TARGONCÁS

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Bejövő és kimenő áruk mozgatása (90%-ban targoncával);
  • Gyártáson belüli anyagmozgatás;
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.
Követelmények

TE vagy a mi emberünk, ha:

  • Rendelkezel érvényes vezetőüléses (3324) targoncavezetői jogosítánnyal;
  • Van 1-2 év targoncavezetői tapasztalatod;
  • Felhasználói számítógépes tudással rendelkezel, Excel táblázat kezelése nem jelent gondot számodra.
Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:

  • Bérezés: Átlagosan nettó 225 000 Ft;
  • Utazás támogatás (nettó 15 Ft/Km, vagy bérlet 86%-a)
  • 3 nap munka - 3 nap pihenés;
  • Több munkatársat is keres a cég, így jelentkezz akár ismerőseiddel, kollégáiddal együtt.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Rétság
  • Munkarend: Folyamatos műszakrend - 12 órás munkanapokkal (3 nap munka, 3 nap pihenő).

Céges buszjárat, szálláshely nincs!