Szerviztechnikus (hűtéstechnika)

Referencia
4-18-40244

Amennyiben otthonosan mozogsz a HVAC világában kereskedelmi vagy ipari hűtéstechnikában, bátran jelentkezz!

Ipari klíma- és hűtőberendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk keresi SZERVIZTECHNIKUS pozícióba új kollégáit.

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • Régiós felosztásnak megfelelően a hozzád tartozó terület szerviztevékenységéért fogsz felelni;
  • Hibadiagnosztikai, megelőző karbantartási és szervizelési munkálatok ellátása;
  • Légtechnikai berendezések telepítése, beüzemelése;
  • Javításokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok.
Követelmények

Ami sikert eredményezhet:

  • Min. 1 év tapasztalat hasonló pozícióban kereskedelmi/ipari területen;
  • Klímaszerelői/hűtőgépszerelői/épületgépészeti végzettség;
  • Elektronikai háttér (villanyszerelői, elektrotechnikusi végezettség)
  • Vezetés szeretete, vezetési rutin.

Terület iránt érdeklődő PÁLYAKEZDŐ MÉRNÖKÖK jelentkezését is várjuk!

Előnyök

Miért érdemes jelentkezni:

  • Fizetésed tükrözni fogja munkád fontosságát, ami alapbéren felül negyedéves bónusszal, cafetériával is bővülni fog;
  • Támogatnak a továbbtanulásban, fejlődésben;
  • Céges autót biztosítanak, amit magán célokra is tudsz használni;
  • A hazai telephely kisebb, családias hangulata mellé stabil lábakon álló multinacionális vállalat társul;
  • Fontos számukra a környezetük védelme, ezért igyekeznek zöld megoldások irányába elmozdulni;