Szenior könyvelő - Vecsés

Referencia
1-7-41460

Nemzetközi szállítmányozó partnerünk gazdasági vezetője regionális munkakörbe kerül, ezért szeretné ha lenne egy szenior könyvelő kollégája, aki a magyar cég teljes számviteli folyamatait felügyelné az ő támogatásával.

A szerencsés kiválasztott az alábbi feladatokért felel majd:

  • a segítőkész, több éve ott dolgozó könyvelő kolléga szakmai támogatása kérdéses ügyekben
  • adóbevallások elkészítése
  • beszámolókészítés
  • a külsős bérszámfejtővel kapcsolattartás
  • IC egyeztetések
  • zárásokban, konszolidáció előkészítésében részvétel
  • ad-hoc HR feladatok (munkaszerződések, bérszámfejtés előkészítés stb)
  • gazdasági vezető munkájának támogatása
Követelmények
  • mérlegképes regisztráció
  • magabiztos szakmai angol nyelvtudás
  • 3-5 év főkönyvelői, vagy könyvelőirodai szenior könyvelői tapasztalat
Előnyök
  • bejárás támogatás
  • cafeteria
  • magánegészségügyi ellátás
  • betanulás után heti maximum két home office lehetőség
  • munkaidő 8-17:00 (kis rugalmassággal)
  • teljesítményfüggő bónusz