Személyi asszisztens

Referencia
1-1-41121

Nemzetközi partnerünk, hosszútávra, tapasztalt személyi asszisztenst keres!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • az Ügyvezető munkájának napi, operatív támogatása, időpont-egyeztetések, utazások szervezése,
  • prezentációk, kimutatások, szakmai anyagok előkészítése, ennek során kapcsolattartás grafikussal, nyomdával,
  • találkozók, programok és megbeszélések szervezése, a naptár kezelése,
  • vendégek fogadása, kiszolgálása,
  • szerződések, iratok nyilvántartása, kezelése,
  • protokoll események kezelése, meghívók kiküldése, közreműködés a cég rendezvényeinek megszervezésében, segítség azok lebonyolításában,
  • az Ügyvezető támogatásához kapcsolódó ad hoc adminisztratív és szervezési feladatok
Követelmények

Mire van szükséged ahhoz, hogy sikeres pályázó lehess?

  • minimum középfokú végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • legalább 3 éves tapasztalat személyi asszisztensi munkakörben,
  • aktív felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • önállóság, terhelhetőség, precizitás, magas szintű szervezőkészség
Előnyök

Amiért igazán megéri csatlakozni:

  • kiszámítható, fix fizetés, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz,
  • cafeteria, hogy feltöltődhess,
  • fiatalos, családias csapat és légkör,
  • modern és kényelmes munkakörnyezet