Stancológép kezelő

Referencia
5-18-41175

Mind termékeiben és munkakörülményeiben igényes, moderngép parkkal rendelkező nyomdai partnerünk bővülés miatt STANCOLÓGÉP KEZELŐ kollégát keres.

Az alábbi feladatokra kell számítanod:

  • A stancoló gépek kezelése és beállítása;
  • Stancoló szerszámok használatával formák kivágása;
  • Az elkészült termékek és formák ellenőrzése;
  • A karbantartói csapattal való együttműködés és kapcsolattartás.
Követelmények

Amire mindenképp szükséged lesz:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalatra;
  • Középfokú végzettségre;
  • 2 műszakos munkarend vállalása H-P (6:00- 14:30; 14:30- 22:00);
  • Légy motivált és tanulékony.

Előny: 3 műszakos munkarend vállalása.

Előnyök

Amit a cégtől fogsz kapni:

  • Motiváló bónusz havonta;
  • Túlórázási lehetőség ( műszak hosszabbítása);
  • Utazás támogatás gépkocsival 15 Ft/km vagy a bérleted 86%-a;
  • Amennyiben könnyedséget jelent, céges busszal a pályaudvartól, vasútállomástól vagy a hév állomástól céges busszal visznek ki az ipari parkba.

Munkavégzés helye: Gödöllő ipari park, jól megközelíthető M31 –es útvonal végén.