Site HR Manager - Professional English is a MUST

Referencia
1-14-41358

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk a csapat és a vezetők támogatására egy lelkes, rugalmas és dinamikus vezetőt az alábbi pozícióba:

Site HR Manager

Az alábbi feladatokban számítanak RÁD:

  • Stakeholder management
  • Döntés előkészítés, döntés támogatás
  • Segítség munkajogi kérdésekben
  • Operatív működés támogatása, koordinációja
  • Részvétel a projektek megvalósításában
  • Költségtervezés, illetve kontroll
Követelmények

Amire szükséged van:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Legalább 3 év tapasztalat (HR manager vagy HRBP pozícióban, ppl management tapasztalattal)
  • Munkajogi ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi szinten kell használni szóban és írásban is)
Előnyök

Amiért megéri JELENTKEZNED:

  • Gyorsan növekedő céggel együtt fejlődhetsz tovább egy jó hangulatú csapattal
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Egészségbiztosítás