Senior Kockázatkezelő (SQL- must have!)

Referencia
1-7-40648

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

Senior Kockázatkezelő

A következő feladatok várnak Rád ebben a munkakörben:

  • A területen felmerülő kockázatok azonosítása, elemzése, javaslattétel azok kezelésére
  • Hitelportfolió, a hitelezési és a begyűjtési aktivitás kockázat alapú elemzése és riportolása
  • Hitelbírálati rendszerek (scoring) felülvizsgálata és a beépített szabályok értékelése
  • Hitelbírálati rendszerek karbantartása és módosítása
  • Hitelezési előterjesztések készítése és bemutatása a döntéshozó testületnek
  • A többi elemző munkájának a koordinálása
  • Internal Audit megállapításokkal kapcsolatos akciópontok meghatározása és azok megvalósításának nyomon követése
Követelmények

Amire biztosan szükséged van:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • 4 év tapasztalat kockázatkezelési területen
  • Excel, SQL magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalan mások munkájának koordinálásában

Előny: Projekt tapasztalat

Előnyök

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

  • cafetéria
  • bónusz
  • céges autó
  • mobiltelefon, laptop
  • home office lehetőség