Senior HR Business Partner

Referencia
1-14-41483

Budapesti partnerünk egy szoftverfejlesztő cég, számukra keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

HR BP-ként főként az alábbi feladatok várnak RÁD:

  • Napi problémák megoldása
  • Folyamatok fejlesztése
  • HR projektekben aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel
  • Törvényi megfelelősség biztosítása, rendszeres egyeztetés a jogásszal
  • Részvétel a toborzási folyamatokban, kapcsolattartás a megbízott ügynökségekkel
  • Rendezvények szervezése
Követelmények

Te vagy a tökéletes HR BP, ha:

  • van már legalább 5 év tapasztalatod hasonló pozícióban
  • magabiztosan, közel felsőfokon kommunikálsz angolul
  • jó probléma megoldó képességgel rendelkezel
  • nem áll tőled távol a bérszámfejtés

... és mindenkivel könnyedén megtalálod a közös hangot

Előnyök

Amiért megéri még IDÉN jelentkezned:

  • kiemelkedő alapbér
  • cafetéria
  • home office lehetőség
  • mobil
  • laptop