Sales Representative

Lokáció
Üzleti Szektor
Szerződéstípus
Teljes munkaidős
Kapcsolat
Referencia
1-23-41154
Ezt a pozíciót archiváljuk

Véredben van az értékesítés? Már több éve magabiztosan mozogsz ezen a területen? A kapcsolatépítés neked olyan egyszerű mint az 1X1?

Akkor szeretnék a figyelmedbe ajánlani egy kiváló lehetőséget:

Nemzetközileg elismert Partnerünkhöz keresünk Területi képviselőt, értékesítőt!

A következő feladatokra számíthatsz:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • a cég területi képviselete,
  • személyes partnerlátogatások megtervezése, lebonyolítása, adminisztrációja,
  • termékek értékesítése végfelhasználók számára,
  • a piac és versenytársak nyomon követés
Követelmények

A siker garantált, ha:

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel,
  • műszaki affinitásod vagy erős technikai tudásod van,
  • dolgoztál már hasonló pozícióban
Előnyök

Miért érdemes jelentkezned?

  • egy innovatív, stabil vállalat tagja lehetsz,
  • prémium termékeket képviselhetsz,
  • külföldi, szakmai továbbképzéseken vehetsz részt.
További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/hu/job-search