Recruitment Specialist - Tatabánya

Teljes munkaidős
Bér
650 000 - 750 000 Ft
Referencia
1-14-41799

Zöldmezős beruházásként épülő elektromos autóipari partnerünk keresi újdonsült munkatársát RECRUITER pozícióba! :)

Milyen feladatok várnak rád:

  • End-to-end recruitment folyamat koordinálása fehér galléros fókusszal
  • Hirdetési és toborzási csatornák napi használata
  • Jelöltek felkutatása sourcing technikák alkalmazásával
  • Előszűrés adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb forrásokból
  • Beérkező pályázatok nyomon követése, kapcsolattartás a jelentkezőkkel
  • Egyéni/csoportos interjúk szervezése és levezetése (önállóan és/vagy szakmai vezetővel együttműködve)
  • Új munkavállalók beléptetéséhez kapcsolódó szervezési és adminisztratív feladatok
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Elkötelezett vagy a toborzás - kiválasztás irányába
  • Átfogó piaci ismerettel rendelkezel, és ezt folyamatosan naprakészen tartod
  • Tapasztalt vagy a vállalati toborzás folyamatában (preferáltan fehér galléros kiválasztás)
  • Legalább kommunikációs szinten beszélsz angolul - ezt minden nap fogod használni írásban és szóban is
Előnyök

Amiért igazán megéri csatlakozni:

  • Kiszámítható, fix fizetés, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz
  • Cafeteria, hogy feltöltődhess
  • Étkezési hozzájárulás/bónusz lehetőség
  • 35 Ft/km, amennyiben az autós bejárást preferálod
  • Törzsidős rendszer (09:00-15:00) hogy mindent el tudj intézni kényelmesen