Raktározási munkatárs Budapest

Referencia
5-21-41288

Ha úgy érzed, hogy raktári munkára születtél, emellett pedig megbecsülésre és munkáltatói támogatásra vágysz, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Világszinten ismert szállítmányozással és logisztikai megoldásokkal foglalkozó partnercégünk több új kollégát keres a következő pozícióba:

KOMISSIÓZÓ MUNKATÁRS

Napi feladataid között lesznek:

  • Targonca kezelése, komissiózás;
  • Áru összekészítése, címkézés;
  • Sérült áruk kezelése;
  • Munkádhoz tartozó adminisztráció elvégzése.
Követelmények

Ne várj a jelentkezéseddel, ha:

  • Rendelkezel 3313-as vezetőállásos targoncás jogosítvánnyal;
  • Nem okoz gondot számodra többműszakos munkarend vállalása;
  • Precíz munkavégzés jellemez.
Előnyök

Miért lehet ez vonzó számodra?

  • Átlagon felüli alapbér mellett teljesítménybónuszban, cafetériában és bejárási támogatásban is részesülsz majd;
  • Több helyszínről induló céges buszokat is igénybe vehetsz;
  • Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk;
  • Világhírű munkáltatónál, modern raktári környezetben végezheted a napi munkád.

Munkarend: 3 műszak, 8 órában (H-P)

Munkavégzés: Gyál