Raktáros

Referencia
4-21-39541

Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióra:

RAKTÁROS

6 raktáros mellé elkéne a segítséged, ezekben a feladatokban számítanak Rád:

  • alapanyagok és késztermékek mozgatása, magasemelésű oldalvillás elektromos targoncákkal
  • készletellenőrzés, áruátvétel
  • raktári adminisztráció elvégzése
  • 3+3-as műszakrendben való munkavégzés (3 nap munka, 3 nap szünet)
Követelmények
  • középfokú végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • 3+3-as folyamatos műszakrend vállalása (3 nap munka, 3 nap pihi)
  • lelkiismeretes hozzáállás

Ha PÁLYAKEZDŐ vagy, akkor tanulmányi szerződésre nyitott a cég és állják a targoncás jogosítványod megszerzését!

  • céges busz a környező településekről és a csepeli HÉV végállomásától
  • SZÉP kártya hozzájárulás a bruttó alapbéren felül