Raktári műszakvezető

Referencia
1-18-40975

Dán hátterű gyógyszeripari partnercégünk gyógyászati segédeszközök csomagolásáért felelős.

Jelenleg bővülés előtt állnak, így elsők között töltheted be a RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ pozíciót.

Ezek lesznek a mindennapi feladataid:

  • Targoncás/raktáros kollégák létszámának biztosítása;
  • Napi munkaerő elosztása a területek között;
  • Heti műszakbeosztás elkészítése;
  • Adott területen dolgozó kollégák munkájának felügyelete;
  • Anyag- és információáramlási folyamatok biztosítása;
  • Munkaterületen jelentkező eseti problémák azonnali kezelése;
  • Munkaterületre vonatkozó szabályok (QA/EHS/6S, stb.) betartásának biztosítása;
  • Együttműködés más területekkel, a társosztályokkal.
Követelmények

Téged keresnek, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Minimum 1 év műszakvezetői, raktárvezetői tapasztalattal rendelkezel;
  • 3 műszakos munkarendet tudod vállalni;
  • Rendelkezel E1 rendszerismerettel;
  • Határozottság, pontos és precíz munkavégzés jellemez.

Előny:

  • Angol nyelvtudás;
  • Excel ismeret.
Előnyök

Munkádért cserébe:

  • Tapasztalati szintednek megfelelő juttatási csomag;
  • Első hónaptól bónusz (teljesítménytől és jelenléttől függően);
  • 30%-os műszakpótlék, 18-06 óra közötti időszakra;
  • Cafeteria: nettó 28.000 Ft Szép Kártyára;
  • Bejárás támogatás: vállalati buszok vagy autóval 15 Ft/km bejárási támogatás;
  • Melegkonyhás kantin;
  • Ingyenes konditerem használat;
  • Ingyenes vagy kedvezményesen igénybe vehető sportolási lehetőségek;
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Barátságos, dinamikus munkakörnyezet.

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarend – napi 8 óra, heti 5 nap

Munkavégzés helye: Tatabánya