Projektmenedzser

Referencia
101-10-42500

Elektromos autóiparban utazó, stabil, világszerte megtalálható partnerünk csatlakozók gyártásával foglalkozik, és jelenleg keresi új kollégáját PROJEKTMENEDZSER pozícióba!

Az alábbi feladatok várnak rád ebben a pozícióban:

  • Vevői megrendelések és termékek bevezetésének levezénylése,
  • árazási folyamatok támogatása a profitabilitás javítása érdekében,
  • belső projektek levezénylése, akciótervek megvalósítása,
  • Vevőkkel való kommunikáció, vevői elégedettség mérése, reklamációkezelés.

A munkavégzés helye: Pécs nyugati oldalától egy pillantásra.

Követelmények

Te lehetsz a legjobb befutó, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel kereskedelmi, közgazdasági, műszaki menedzser területen,
  • dolgoztál már hasonló pozícióban legalább 2 évet,
  • az angol nyelvtudásod aktív és tárgyalóképes,

Előny, ha van műszaki affinitásod.

Előnyök

Amit cserébe a cég kínál:

  • az alapbéren felül éves bónuszban részesülsz,
  • home office lehetőség heti 2 napon,
  • bejárásodat háztól házig, 15 Ft/ km-vel támogatják,
  • stabil, növekedésben lévő fiatal szervezet, multinacionális vállalati háttérrel.