PLC villamosmérnök - konstruktőr

Referencia
4-10-39884

Multinacionális hátterű, ám Magyarországon nagyon családias hangulatú és befogadó célgépgyártással és bérgyártással foglalkozó partnerünkhöz keressük az alábbi pozícióra új kollégájukat:

PLC VILLAMOSMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • A cég által gyártott célgépek és berendezések vezérléséhez tartozó elektromos tervek elkészítése
  • A beépítendő elektromos alkatrészek kiválasztása
  • A rendszer PLC programozása, miután a technikusok segítségével felépült a berendezés
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés a vevők mérnökeivel az elképzelésekről, megvalósíthatóságról
  • Miután kész lett a berendezés, üzembehelyezés koordinálása a vevőknél (jellemzően 70 km-es körzetben Magyarországon a telephelyhez képest)
Követelmények
  • Felsőfokú villamosmérök végzettség
  • Min. 4 év szakmai tapasztalat automatizálási, tervezési területen
  • EPLAN ismeretre (5.7, P8)
  • Erős PLC, vagy Siemens/Rexroth vagy Beckhoff tudás
  • Kommunikációképes ANGOL vagy NÉMET nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ha beletanultál már a mérnöki feladatokba a cégnél, később egyre nagyobb felelősséged lesz, önálló projekteket is fogsz kézhez kapni, koordinálni
  • Befogadó, emberséges közeg, ahol elvárás az akarat és a szenvedély a munka iránt, de cserébe nagyon innovatív és családias közegben telnek majd a munkanapjaid
  • Béren kívüli juttatások: bejárás támogatás, céges utazásokhoz pool autó, beiskolázási támogatás, baleset - és betegbiztosítás
  • Szakmai továbbképzések támogatása