PHP fejlesztő

Referencia
4-16-39749

Magyar hátterű IT szolgáltató és üzemeltető partnerünk keresi Budapest szívében található irodájukba új kollégájukat PHP fejlesztő munkakörbe.

Feladatok:

  • Új ügyviteli rendszer tervezése, fejlesztése
  • Meglévő belső rendszer továbbfejlesztése
  • Ügyfél oldali és belső API-k fejlesztése
Követelmények

Elvárások:

  • 4-5 év fejlesztői tapasztalat PHP 5.6 / OOP-vel
  • Symfony 4+ vagy Laravel 5.5+ ismerete
  • MVC, objektív-orientált szemléletmód
  • JSON, XML, Rest API ismeretek
  • MySQL ismerete, mély tapasztalat Doctrine vagy Eloquent-tel
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Linux üzemeltetési ismeretek
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Tapasztalat Docker-rel és/vagy Kubernetes-el
  • Bootstrap 4 ismerete
  • Tapasztalat unit és funkcionális tesztek írásában
  • Önálló, pontos munkavégzés
Előnyök

Amit Partnerünk kínál:

  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony versenyképes fizetéssel
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség intenzíven fejlődő környezetben
  • Sokrétű, izgalmas feladatkör
  • Támogaó munkakörnyezet
  • Születésnapok, csapatépítők, közös ebédek