Operátor - nappalos munkarend

Referencia
5-18-41180

Multinacionális partnercégünk tető- és falrendszerek gyártásával foglalkozik. Bővülésnek köszönhetően várjuk az új kollégák jelentkezését a következő pozícióba:

OPERÁTOR (Felsőlajos)

Naponta a következő feladatok várnak majd Rád:

  • Automatizált gyártósorok folyamatos működésének biztosítása;
  • Termékek minőségének folyamatos ellenőrzése és biztosítása;
  • A munkádhoz tartozó adminisztráció elvégzése.
Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Van már gépkezelőként szerzett tapasztalatod;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
  • Tudsz vállalni két műszakos munkarendet - 6.00-14.00; 14.00-22.00
  • Precízen és felelősségteljesen végzed a munkádat.
Előnyök

Miért lehet ez előnyös számodra?

  • Havi bónuszban és 20 Ft/km munkába járási támogatásban részesülsz;
  • Ingyenesen elvégezheted a TARGONCAVEZETŐI TANFOLYAMOT, költségét teljesen átvállalja partnerünk;
  • Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, multinacionális de családias környezetben;
  • Mindezeken felül előrelépési lehetőséget is biztosítanak számodra.

Munkarend: Két műszak

Munkavégzés helye: Felsőlajos