Operatinal skills development manager

Referencia
1-8-39586

Olyan cégnél érdemes dolgozni, amely a folyamatos tanulás és fejlődés híve!

Ha Te vagy a tudás nagykövete, foglalkoztál már szervezeten belüli képzés-fejlesztéssel és magabiztosan beszélsz angolul van egy izgalmas lehetőségünk számodra.

Brit tulajdonú termelő cég Baranya megyei központjába keresünk Képzés- Fejlesztési menedzsert egy 7 fős csapat koordinálására és az alábbi feladatok ellátására:

  • képzési és fejlesztési stratégia kidolgozása és bevezetése
  • jutalmazási és értékelési rendszer kialakításában való részvétel
  • szervezet munkavállalóinak igényeire szabott fejlesztési programok tervezése
  • hatékony tréning csapat kialakítása
  • műszaki képzések szükség szerinti újítása, központi angol nyelvű tréningek és képzéssorozatok integrálása
  • coaching és mentoring kultúra kialakításának támogatása
Követelmények

Amire szükséged lesz:

  • felsőfokú végzettség, legalább 3-4 év szakmai tapasztalat képzés-fejlesztés területén
  • tapasztalat képzések lebonyolításában, szervezeten belüli irányelvek kialakításában
  • tapasztalat tréningek önálló levezénylésében
  • szervezetfejlesztési tapasztatal előny lehet
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IT szoftverek ismerete (MS Office, vállalatirányítási rendszer)
Előnyök

Az érdekes feladatok mellett még ezekre számíthatsz:

  • a tréning stratégia kialakítása nagyrészt az új kolléga feladata lesz, ami remek kihívás lelkes szakemberek számára
  • kiváló tapasztalási lehetőség, mivel a munkavállalók összetétele számos különböző készség és képesség fejlesztését igényli, így a stratégia és tréning igények rendkívül sokszínűek lesznek
  • piaci átlagokhoz képest versenyképes bérezés
  • cafeteria és kiemelkedő bónuszrendszer jár a pozícióhoz
  • nemzetközi környezet, dinamikus csapat
  • hosszú távú fejlődési lehetőség