Nehézgépkezelő

Referencia
1-18-40646

Útépítés területén tevékenykedő és gép bérbeadással foglalkozó partnerünk keres új munkatársat szerviz csapatába az alábbi pozícióba:

NEHÉZGÉPKEZELŐ

Milyen feladatok várnak rád?

  • Útépítési munkák során használatos nehézgépek kezelése; (tehergépjárművek, útépítőgépek, aszfaltmarógépek, úthenger);
  • Gépek karbantartásában, állagmegóvásában való részvétel;
  • Első 6 hónap és 1 év között nehézgépek telephelyen történő szervizelése, utána országosan különböző helyszíneken;
  • Munkagépek működésének felügyelete;
  • Anyagmozgatási feladatok elvégzése.
Követelmények
  • Nehézgépkezelői bizonyítvány;
  • Műszaki affinitás;
  • Nyitottság nehézgépszerelői feladatok megtanulására és elvégzésére;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Utazási hajlandóság külsős helyszínekre.

Előny:

  • Műszaki középfokú képesítés.
Előnyök

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag;
  • Idővel céges autót biztosítanak;
  • Magyarország legnagyobb és legfejlettebb burkolatmaró gépparkjával rendelkezik;
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség.
  • Későbbiekben rugalmas munkarendben történő munkavégzés.

Munkaidő: H-P 7:00-16:00

Munkavégzés helye: kezdetben töki központi telephelyen, majd országosan változó helyszíneken