Munkagépszerelő

Referencia
1-18-40644

Útépítés területén tevékenykedő és gép bérbeadással foglalkozó partnerünk keres új munkatársat szerviz csapatába az alábbi pozícióba:

MUNKAGÉPSZERELŐ

Milyen feladatok várnak rád?

  • Építőgépek, tehergépjárművek, marógépek mechanikai, pneumatikai, és hidraulikai karbantartása a központi telephelyen;
  • Hibafeltárás és elhárítás;
  • Meghibásodás esetén alkatrészek cseréje;
  • Hosszabb távon külső helyszíneken karbantartási feladatok ellátása.
Követelmények
  • Autószerelő, gépszerelő, autóvillamossági szerelő vagy karosszéria lakatos képesítés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Mobilitás és rugalmasság.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Előnyök

Amit az ügyfelünk kínál:

  • Kiemelkedő juttatási csomag;
  • Idővel céges autót biztosítanak;
  • Magyarország legnagyobb és legfejlettebb burkolatmaró gépparkjával rendelkezik;
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.

Munkaidő: H-P 7:00-16:00

Munkavégzés helye: Tök, központi műhely