Minőségügyi vezető

Referencia
4-18-41746

Emelés- és rakodástechnikai gépek tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó partnerük keresi új munkatársát MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ személyében. Amennyiben szereztél már 2-3 év tapasztalatot hasonló terülten, és szívesen lennél egy kisebb csapat vezetője, akkor ez a lehetőség most neked szól!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: LAJOSMIZSE

Lássuk, milyen feladatokkal találkozhatsz ebben a pozícióban:

  • aktív kapcsolattartás a cég vevői hálózatával, ügyféligények és reklamációk kezelése,
  • minőségügyi csapat munkájának megtervezése és koordinációja,
  • folyamatos kommunikáció a cég beszállítóival, valamint a beszerzői csapattal,
  • időszakos auditálások vezénylése, fejlesztési javaslatok gyártásba való integrálása,
  • riportok, beszámolók prezentálása a vezetőség számára,
  • minőségügyi dokumentációk elkészítése és felülvizsgálata.
Követelmények

Ha pedig az alábbiak jellemzőek rád, ideje jelentkezned:

  • befejezett felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (preferáltan gépészmérnöki szak),
  • van már 2-3 tapasztalatod minőségügyi területen,
  • az angol nyelvtudásod tárgyalóképes.
Előnyök

Miért érdemes új munkahelyednek ezt a céget választanod?

  • nemzetközi piacon is versenyképes vállalatnál építheted a karrieredet,
  • felelősségteljes munkakör, érdekes termékpaletta, valamint összetartó csapat vár.