Minőségbiztosítási mérnök

Referencia
4-10-40764

Autóiparban tevékenykedő, stabil hátterű és jó munkahelyi közösségű partnerünkhöz keressük az alábbi feladatkörre új munkatársukat:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Intézkedéseket javasol és kezdeményez a mérőrendszer robosztusságának fejlesztésére
  • Éves tervet készít a folyamat képesség vizsgálatokra az összes folyamatot és kész komponenst
  • Képesség vizsgálatokat végez az éves terv szerint, majd kiadja a vonatkozó jelentéseket
  • A képesség vizsgálatok alapján kezdeményezi a szükséges javító intézkedéseket
  • Figyelemmel kíséri a meghatározott intézkedések végrehajtását és eredményességét
  • Intézkedéseket javasol és kezdeményez a termék és folyamat változásainak csökkentésére
  • Koordinálja a belső vevői panaszok gyűjtését és elemzését, valamint a gyökér okok elemzését minden egyes esetben, majd ennek megfelelően jelentéseket készít
  • A belső vevői panaszok alapján azonnali és javító intézkedéseket javasol, valamint kezdeményez
  • Jelentést és elsődleges elemzést ad ki a selejtről és az újrafeldolgozás alakulásáról
  • Elkészíti és karbantartja a Quality saját QMS dokumentumait, valamint irányítja a szükséges együttműködést más osztályokkal
  • Rendszeresen figyelemmel kíséri a területek minőségi KPI mutatóit, amik alapján jelentéseket készít, majd ad ki
Követelmények
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat, ideálisan minőségbiztosítási vagy folyamatmérnöki területen
  • Előny: autóipari tapasztalat
  • Széleskörű juttatási csomag az alapbéren felül, napi egyszeri ingyenes meleg étkezéssel
  • Bejárás támogatása nettó 25 Ft / km
  • Ha messziről érkezel és odaköltöznél vagy letelepednél, ebben tudnak anyagi értelemben is támogatni