Logisztikai Projektmenedzser

Referencia
4-21-39777

FMCG szektorban tevékenykedő pécsi partnerünk keresi LOGISZTIKAI PROJEKTMENEDZSER kollégáját, aki segít megvalósítani raktár költöztetését. (Budapestről Pécsre)

1 éves projektre lehet számítani, így a kezdeti szerződés is fix 1 évre szólna, de már most vannak hosszútávon elképzelései partnerünknek, a hosszabbításra vonatkozó szándék részükről megvan.

Jövendőbeli feladataid:

  • A raktárköltöztetés menedzselését a projektcsapattal együtt Pécsről fogod végezni
  • Belső logisztikai folyamatok kézben tartása (anyagáramlás, raktározás)
  • Projekt résztvevők koordinálása, feladatok kiosztása, ellenőrzése (direkt csapatod nem lesz)
  • SAP migráció segítése
  • Projekt előrehaladásának tervezése, nyomon követése az előre meghatározott költségkereten és határidőn belül
  • Riportálás, projektdokumentáció
Követelmények

Te vagy az emberük, ha:

  • gyártási logisztikai területen van már tapasztalatod
  • magabiztos az angol nyelvtudásod
  • nem riadsz meg a kihívásoktól sőt, örömmel feszegeted a határaid

Előny:

o projekt menedzsmentben, átállások lebonyolításában való jártasság

o CPL folyamatismeret

o SAP rendszer ismerete

o ha FMCG szektorból érkezel

Előnyök

Amiért érdemes jelentkezned:

  • nemzetközi, igazi multi közegben dolgozhatsz, így az angol nyelvtudásod nem fog megkopni
  • a fix szerződés lejártával a további lehetőségekről egyeztetni fogtok, alapvetően szeretnének karrier utat biztosítani
  • cafeteriával, éves bónusszal is gazdagodni fogsz