Logisztikai csoportvezető helyettes (hulladékgazdálkodás, fuvarozás)

Referencia
4-21-40357

Ha olyan munkahelyet keresel, ahol rugalmas és lendületes csapat tagja lehetsz, emellett a pandémiai alatt is stabil és kiszámítható a cég háttere, akkor érdemes tovább olvasnod! :)

Nemzetközi kereskedelmi partnercégünkhöz bővülés céljából nagy erőkkel keressük új Logisztikai csoportvezető helyettes kollégájukat hulladékgazdálkodás területre, később a fuvarozási területen is számítanak a segítségedre.

Milyen feladatokra is számíthatsz?

  • a cég központi raktári rendjének fenntartása,
  • hulladékgazdálkodási (csomagolóanyagok, raklapok, fóliák) munka megszervezése,
  • ~15 fő számára feladatok kiosztása és munkájuk koordinálása,
  • új kollégák felvételiztetésében és kiválasztásában való aktív részvétel,
  • szoros együttműködés a raktári üzemeltetési csoportvezető helyettessel és a fuvarozási területtel,
  • a cég, raktár folyamatainak alapos megismerése után fuvarozási területen is várják a segítségedet,
  • riportálás magyar és külföldi vezető számára a munkafolyamatokról.

Munkavégzés helye: Pest-megye nyugati része

Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • OKJ-s/felsőfokú logisztikai/gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • van már tapasztalatod raktári, hulladékkezelés, fuvarszervezési területen,
  • min. 3 év vezetői tapasztalattal rendelkezel,
  • németül min. meg tudod értetni magad szóban és írásban VAGY angolul magabiztosan és folyékonyan kommunikálsz,
  • rugalmas és elkötelezett vagy,
  • kötetlen munkaidőért cserébe havi 1-2 hétvégi napon is tudsz munkát válllani.
  • évente felülvizsgálják a fizetésed és van lehetőséged előrébb lépni a bértáblában,
  • emellett az inflációkövetésre is figyelnek a bérezésben,
  • autóval való bejárást 15 Ft/km-el támogatják,
  • rugalmas munkavégzési idő (preferált ~ 7:30-tól 17:00-ig több szünettel megszakítva)