Létesítménymérnök

Referencia
1-10-41610

Zöldmezős beruházásként épülő ELEKTROMOS AUTÓIPARI partnerünk keresi újdonsült munkatársát LÉTESÍTMÉNYMÉRNÖK SZEMÉLYÉBEN. A pozícióban Te lennél a felelős a létesítmények, berendezések alkatrészeinek vagy rendszereinek tervezéséért, karbantartásáért, bevezetésért és fejlesztéséért.

Létesítménymérnökként az alábbi feladatokra számíthatsz még náluk:

  • széleskörű mérnöki feladatok végrehajtása mérnöki szoftver és berendezés működtetésével
  • a gyár épületgépészeti, elektromos és utility berendezéseinek stabil működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk kezelése, elkészítése, napra kész tartása (fűtési/hűtési rendszerek AHU; process folyadékhűtő rendszer; épületvillamosság; tűzbiztonsági jelzőrendszerek)
  • kiszolgáló épületek és irodahelyiségek infrastruktúrájának optimális működtetése (gáz, víz, villany, légkondicionáló, sűrített levegő)
  • a berendezések helyes működéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése
  • a módosításhoz, installáláshoz, az áthelyezéshez és elbontáshoz szükséges hivatalos eljárások ügyintézése
  • a gyárban az energiafogyasztás felmérése, illetve hatékonysággal és energia megtakarítással kapcsolatos mérnöki munkák elvégzése
  • jelentések írása és adatok összegyűjtése a meglévő és mérnöki projektekről és tanulmányokról
  • mechanikai berendezések és anyagok vásárlására vonatkozó előírások elkészítése
  • technológiai berendezések irányításának fenntartása
Követelmények

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • mérnöki alapdiploma, épületgépész mérnök vagy gépészmérnök környezetmérnöki területen
  • középfokú angol nyelvtudás
  • legalább 3-5 év tapasztalat a mechanikai berendezések és a csővezeték-gyártási rendszer területén
  • 2 év tapasztalat ipari létesítmények fenntartása, üzemeltetése területén
Előnyök

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Részt vehetsz egy újonnan fejlődő cég életében, sokat tanulhatsz a tapasztalt szakmai vezetőktől és egy befogadó és támogató közegben fogsz dolgozni.
  • Az alapbéren felül SZÉP összegű cafeteria és étkezési hozzájárulás üti a markod.
  • Bejárásodat nettó 35 Ft/km-rel támogatják majd, illetve ha közel költöznél hozzájuk, albérlet támogatásra is jogosult vagy.