LEAN folyamatfejlesztési specialista - logisztika

Referencia
4-21-41206

Több mint 30 éves múlttal rendelkező nemzetközi logisztikai partnercégünk 3. raktárát nyitja meg hazánkban, LEAN FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA kollégájukat keressük.

Feladataid lesznek:

  • logisztikai folyamatok megismerése, felülvizsgálata, LEAN eszközökkel való elemzése,
  • folyamatok folyamatos optimalizálása, csiszolása,
  • új projektekben, fejlesztésekben való aktív részvétel
  • kockázatok elemzése, KPI-ok meghatározása,
  • kollégák tréningelése, változások menedzselése.
Követelmények

Ezt keressük a profilodban:

  • felsőfokú végzettséged van,
  • min 2 éves releváns tapasztalattal rendelkezel logisztikai folyamatok fejlesztésében,
  • a LEAN eszközök és módszerek a kisujjadban vannak,
  • aktív, magabiztos angol kommunikáció jellemez
  • precíz vagy és a véredben van a folyamatok elemzése!
Előnyök
  • cafeteriával egészítheted ki a fizetésed,
  • ingyen sportolási lehetőség adott szerződött partnereknél,
  • heti gyümölcs napokkal járulnak hozzá, hogy egészséges maradhass,
  • színház és futball mérkőzés jegyeket sorsolnak ki játékok keretében,
  • bejárást 15 Ftkm-el támogatják,
  • karácsonyi jutalomban részesülhetsz,
  • éves teljesítményedet év végi bónusszal jutalmazzák.