Könyvelő / Pénzügyi és számviteli munkatárs - Budaörs

Referencia
1-7-40641

Van már könyvelési tapasztalatod, de szeretnél még többet tanulni?

Ennek egyik legjobb módja, ha főkönyvelő alatt sikerül lehelyezkedned és nekünk épp ilyen lehetőségünk van!

Az ideális jelölt az alábbi feladatokban teljesedhet ki:

  • szállító számlák és bankkivonatok könyvelése
  • banki utalások előkészítése, előlegszámlák kiállítása
  • analitikus és főkönyvi egyeztetések
  • tárgyi eszközök aktiválása
  • adófolyószámlák egyeztetése
  • főkönyvi számlák kezelése (összepontozás)
  • kintlévőség-kezelés, fizetési felszólítások elkészítése, kiküldése
  • hitellimit figyelése és jelentése a biztosító felé
  • egyenlegközlés, kapcsolattartás partnerekkel
  • szállítói-, vevői törzsadatok karbantartása és kapcsolódó szerződések kezelése
  • kiküldetések elszámolása, könyvelése
  • részvétel a havi zárlati munkában
  • könyvvizsgálat támogatása
  • KSH és MNB jelentések elkészítése és beküldése
  • flottakezelés
Követelmények
  • pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (inkább írásban kell majd használni)
  • SAP ismeret előny
  • MS Office ismeretek
  • pontosság, precizitás
Előnyök
  • támogató felettes, érdekes szakmai feladatok
  • home office lehetőség