Karbantartó mérnök

Referencia
4-10-40313

Német hátterű járműipari fémmegmunkálással foglalkozó partnercégünk az alábbi pozícióra keresi új munkatársát:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Ha az alábbi feladatokat testhezállónak érzed, ez lesz a te lehetőséged:

  • Megelőző karbantartási munkák ellenőrzése és fejlesztése
  • Karbantartási terület mutató számainak fejlesztése
  • Termelő gépek technikai rendelkezésre állásának javítása
  • Karbantartó technikus kollégák támogatása, többi mérnöki gyártásközi területtel való együttműködés
  • Rövid és hosszútávú karbantartási tervek elkészítése
  • Javítandó berendezések alkatrészeinek meghatározása és megrendelése
Követelmények
  • Felsőfokú gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Kommunikációképes ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat gyakorlatias karbantartási területen
  • A kimagasló alapbéren felül ösztönző bér és cafeteria is üti a markod
  • Tapasztalt és felkészült csapatban tudod elsajátítani a szakma részleteit