Karbantartó - Gépkezelő

Referencia
1-18-40627

Csatlakozz a világ legnagyobb női higiéniai termékeit gyártó üzemének csapatához! Amerikai partnerünk hosszú távon biztosít majd neked fejlődést, új tudást és persze előrelépési lehetőséget is. Jelenleg több kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ-GÉPKEZELŐ

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Automatizált gyártósorok folyamatos működésének biztosítása;
  • Gépek technikai paramétereinek beállítása;
  • Mechanikai hibák feltárása és elhárítása;
  • Munkádhoz tartozó dokumentációk elkészítése;
  • Legyártott termékek ellenőrzése.
Követelmények

Téged keresünk, ha az alábbiak igazak rád:

  • Rendelkezel befejezett középfokú képesítéssel, vagy dolgoztál már legalább 5 évet gépkezelőként/gépbeállítóként gyártó üzemben;
  • Tudod vállalni folyamatos (hétvégét és éjszakát is érintő) műszakrendet;
  • Alapszinten tudod használni az Office programokat (Microsoft Excel, Word).
Előnyök

A cég ajánlata:

  • Motiváló kezdő alapbér;
  • 40%-os műszakpótlék;
  • 13. havi bér;
  • Cafeteria: OTP SZÉP kártyára (próbaidő után);
  • Albérlet támogatás;
  • Saját belső állományba fogsz tartozni;
  • Céges autóbuszok (Budapestről és számos településről Pest megyéből);
  • Azonnali munkakezdés;
  • Határozatlan munkaszerződés;

Műszakrendtől függően átlagosan nettó 250 000 - 290 000 Ft közötti juttatási csomag. Amennyiben van több év tapasztalatod ilyen munkakörben, abban az esetben ez lehet magasabb is.

Munkarend: Folyamatos 8 vagy 12 órás műszakok

Munkavégzés helye: Csömör