Karbantartó gépészmérnök

Referencia
4-10-40507

Autóiparban tevékenykedő, stabil hátterű és jó munkahelyi közösségű partnerünkhöz keressük az alábbi feladatkörre új munkatársukat:

KARBANTARTÓ GÉPÉSZMÉRNÖK

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Karbantartási költségek és eszközhatékonyság fejlesztésére teszel javaslatokat
  • A karbantartási tervek alapján biztosítod a rád bízott részleg berendezéseinek megbízhatóságát és tartósságát
  • A termelésben részt vevő kollégákkal való szoros együttműködés gépátállások kapcsán
  • Gépek megbízhatóságának folyamatos fejlesztése, ezekre akciótervek kidolgozása, karbantartó technikus kollégák mentorálása és koordinációja
Követelmények
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat hasonló gyári karbantartási területen
  • Részese lehetsz egy igazán befogadó multi-kulti vállalati közegnek megannyi előnnyel és béren kívüli juttatással
  • Költözés esetén albérlet támogatás, ingázás esetén céges buszjáratot biztosítanak (Budapestről és a környező településekről), illetve ha inkább kocsiba pattannál, akkor 25 Ft/km-rel támogatják a költségeket
  • Helyi meleg étkezési lehetőség, ráadásul 2 fogásos, választható menüvel
  • A cafeteria mellett év közben és év végén is gazdagodhatsz bónusszal
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 10:00-14:00)