Karbantartás vezető

Referencia
4-10-41645

Nemzetközi gyártó partnerünk ~20 fős karbantartói csapatának élére KARBANTARTÁS VEZETŐ kollégát keresünk!

Feladataid lesznek:

  • karbantartás szakmai koordinációja (karbantartó mérnök, karbantartási csoportvezető és technikusok)
  • gyártósorok és az épület folyamatos és zavartalan működésének biztosítása,
  • eseti és tervezett karbantartások esetén műszaki támogatás nyújtása,
  • karbantartási tervek és stratégia kialakítása az üzleti tervek alapján,
  • karbantartási költségek felügyelete.
Követelmények
  • gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki diplomád van,
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalatod van karbantartási területen termelési közegben (előny, amennyiben vezetői szerepkörben is szereztél már tapasztalatot)
  • LEAN módszereket és technikákat alkalmaztál már a munkád során (pl.: 5S, poka-yoka),
  • angol nyelven szóban és írásban is magabiztosan ki tudod magad fejezni,
  • határozottság, problémamegoldó szemlélet jellemez,
  • vezetői készségekkel/ambíciókkal rendelkezel.

Előny:

  • vezetői szerepkörben is kipróbálhattad már magad
  • SAP PM modulban dolgoztál már
Előnyök

Amire számíthatsz:

  • komoly szakmai háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz,
  • vezetői készségeidet kiaknázhatod,
  • rugalmas munkaidőben gondolkodhatsz,
  • hibrid rendszerben, akár home office-ból is dolgozhatsz,
  • cafeteria
  • fix 13. havi fizetés
  • éves bónusz (akár 2,5 havi bér)