Junior Villamosmérnök (tervezés)

Referencia
4-10-41533

Nemzetközi partnerünk új csapattagokkal szeretne bővülni, örömmel várják "zöldfülű" JUNIOR VILLAMOSMÉRNÖK pályázók jelentkezését is, akit szívesen megtanítanának a TERVEZÉSI szakma rejtelmeibe.

~10 fős hazai és ~30 fős külföldi csapathpz csatlakozhatsz és ezek lesznek a feladataid:

  • partnerek egyéni igényei szerint megtervezni a termékeket,
  • EPLAN, CAD és PLC tervezések,
  • folyamatosan egyeztetni a vevőkkel elképzeléseikről, műszaki megvalósíthatóságról,
  • a legyártáshoz szükséges anyaglisták összeállítása,
  • angolul kapcsolattartás a nemzetközi csapattal és vevőkkel egyaránt.

Munkavégzés helye:

min. heti 1-2 nap Veresegyházon, többi nap home office-ból lehetséges vagy Bp. 13. kerületi irodában.

Követelmények

Ha ez megvan, akkor jó eséllyel páyázol:

  • villamosmérnök vagy mechatronikai mérnöki végzettséged van (az se gond ha 2022 januárjában végzel),
  • Eplan P8, CAD és PLC ismereteid vannak (nem gond, ha nem mindegyik, a lényeg hogy az érdeklődés meglegyen benned! :) )
  • angolul középszinten tudsz írni, olvasni és beszélni (külföldi kollégákkal ne legyen gond a kommunikáció)
  • szeretsz ötletelni és szeretnél szakmailag fejlődni.
Előnyök
  • ha rugalmas céget keresel, akkor már meg is találtad!
  • nyugodtan megoszthatod az ötleteidet, itt nyitottak rá, sőt örülnek is neki! :)
  • nemzetközi csapattal működhetsz együtt, így a szakmai angolodat folyamatosan csiszolhatod,
  • cafeteria is jár,
  • ne legyen rá szükség, de egészségügyi szolgáltatásra is számíthatsz,
  • rugalmas munkavégzési időben dolgozhatsz, a lényeg hogy határidőre legyenek készen a feladataid,
  • szakmai tréningek segítik a szakmai fejlődésed.