Junior folyamatmérnök (karrierprogram)

Referencia
4-10-40840

Érdekel a folyamatfejlesztés világa? Szívesen vágnál bele karriered felépítésébe egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél? A jövődre vonatkozóan pedig vezetői ambíciókat dédelgetsz?

Jó hírünk van számodra!

Amerikai gyártópartnerünk karrierlehetőséget kínál frissdiplomás/junior mérnökök számára, FOLYAMATMÉNRÖKI TERÜLETRE.

Mi mindenre számíthatsz a karrierprogram során?

Partnerünk karrierprogramjának köszönhetően lehetőséged fog nyílni különböző tréningekre, amelyek szakmai fejlődésedet támogatják. A program első percétől kezdve saját felelősségi kör fog hozzád tartozni, egyéni projekteket és fejlesztéseket lesz lehetőséged véghezvinni. Hosszútávon pedig előrelépésre és jól megalapozott karrierútra számíthatsz.

Folyamatmérnökként pedig ezekkel a feladatokkal fogsz találkozni:

  • gyártási hatékonyság optimalizálása és folyamatos fejlesztése,
  • termékek előállítása által keletkezett selejtszámok csökkentése,
  • a gyártás során felmerülő problémák feltárása és megoldása,
  • szoros együttműködés a technológusokkal és a minőségüggyel,
  • egyeztetés a gyártásról a gyártási területeket összefogó műszakvezetővel,
  • gyártási leírások, utasítások készítése.
Követelmények

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, Te lehetsz az ideális jelentkező:

  • befejezett felsőfokú mérnöki / műszaki menedzseri BSc vagy MSc tanulmányok,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • lehetsz pályakezdő is, de az sem gond ha szereztél már néhány év tapasztalatot gyakornokként,
  • úgy gondolod, hogy erős vezetői és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
Előnyök

Befektetett munkádat az alábbiakkal honorálják:

  • felelősségteljes feladataid lesznek, tényleges karrierúttal és előrelépési lehetőséggel,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • az alapbéren kívül cafeteria és 13. havi fizetés,
  • munkábajárási támgatás céges bussza Budapestről, vagy 15 Ft / km,
  • élet,-és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár, apasági célú fizetett távollét, széleskörű képzési és fejlődési tréningprogram.