Játékfejlesztő

Referencia
4-16-41386

A partnerünk nemzetközi piacra fókuszáló, rendezvény- és csapatépítő szoftvermegoldást szállító cég, akik izgalmas, vicces, néha komoly játékok fejlesztésére keresnek motivált játékfejlesztő kollégát. Az új csapattag feladata webes (HTML5) játékkoncepciók kidolgozása és megvalósítása, amit a rendezvények résztvevői a mobiljaikon (esetleg kihelyezett tableteken) tudnak játszani.

SaaS modellben dolgoznak, célpiacuk nemzetközi, elsősorban az Egyesült Államok. A fejlesztőcsapat magyar, viszont rendszeresen egyeztetnek amerikai partnerekkel és csapattagokkal. Magas motivációval, kiváló szakmai színvonalon dolgoznak, és folyamatosan törekszenek a céges és személyes fejlődésre, új tudás és képességek elsajátítására.

Milyen problémára keresnek kollégát?

  • Olyan embert keresnek a csapatukba, aki játékkoncepciókat megvalósít. Ezért nem annyira a kreativitás a cél, és nem az, hogy a játékokat jól tudja megtervezni (bár ez plusz), hanem az, hogy játékokat meg tudjon csinálni.

Mi lenne a feladat?

  • Amennyiben csatlakozol, a Te feladatod új webes játékok kidolgozása és megvalósítása lesz. Ez két fő részből fog állni: elsősorban új játékkoncepciókat fogsz részletesen kidolgozni és megvalósítani (ideértve számos kulcsfontosságú játékmechanikai döntést), másrészt a meglévő játékokat fogod továbbfejleszteni és finomhangolni.
  • A játékok webes (HTML5) technológiákra épülnek, vannak PixiJS és Phaser alapúak, emellett több egyszerűbb játék Angular-ban készült.
  • A tudásoddal, a fókuszált munkáddal, a cég által elkészített eszközökre és megoldásokra építve, hatékonyan fogsz tudni szép és izgalmas új játékokat készíteni. És ebben természetesen minden támogatást megkapsz!
Követelmények

Skillek

  • Szeretsz és tudsz izgalmas játékokat kitalálni és megvalósítani
  • Vannak ötleteid, és meg is valósítod őket
  • Akarsz tanulni és új dolgokkal foglalkozni
  • Tudsz önállóan is dolgozni, de jó csapatjátékos is vagy
  • Legalább társalgási szintű angoltudásod van
  • Egyedül fel tudsz bontani egy nagy feladatot kisebb lépésekre, és végig tudsz vinni egy projektet elejétől a végéig
  • Magas minőségű kódot írsz
  • Pragmatikus hozzáállással bírsz

Technológiai ismereteid

  • TypeScript vagy JavaScript (ES2015+) ismeretek legalább középszinten
  • HTML5 játékfejlesztési technológiák és keretrendszerek ismerete (pl. Canvas, WebGL, PixiJS, PhaserJS)
  • Valamilyen frontend-keretrendszer alapszintű ismerete (Angular, React, Vue)

Nice to have

  • Készítettél már elosztott / multiplayer játékot
  • Ha kell, tudsz képeket szerkeszteni, grafikákat összedobni (Photoshop, In-design, stb.)
  • Készítettél mobiljátékot (pl. Unity-vel)
  • Mélyebben ismered az Angular-t (különösen az animációkat)
  • Kened-vágod a TypeScript-et
  • Használtál Docker-t
  • Használtad már valamelyik nagy felhőszolgáltatót (AWS, Azure, Google Cloud)
Előnyök
  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség a munkavállalói részvényprogramban való részvételre (ESOP)
  • Dinamikus home office lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Nagy mozgástér és döntési szabadság
  • Nemzetközi munkatársakkal, alvállalkozókkal való együttműködés, egyesült államokbeli partnerekkel kapcsolattartás
  • Early adopter környezet (No-LTS policy -- #onlybeta #irony #whysoserious)
  • Őszinte, támogató csapat és munkatársak