HR Gyakornok (toborzási fókusszal)

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Referencia
4-14-40894
Pozícióleírás megtekintése
  • GraftonSpirit #toborzóleszek #hrgyakornok

Érdekel a toborzás és kiválasztás világa? Utolsó éves hallagtóként néhány tantárgy vagy épp a szakdolgozatírás mellett szeretnél betekintést nyerni a "recruitment" világába? Esetleg levelező tagozat mellett dolgoznál vagy szakmai gyakorlati helyet keresel, de olyat, ahol hosszú távra is tervezhetsz és elkezdheted építeni a karrieredet? Akkor olvass tovább!

Lelkes, tanulni vágyó gyakornokunkat keressük a saját csapatunkba, hogy megtanítsuk neki a toborzás és kiválasztás világának fortélyait, majd idővel teljes állású kollégaként folytathassa nálunk a munkát és sikeres tanácsadóvá váljon.

A feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Kiválasztási projektek támogatása, a toborzási tanácsadókkal való szoros együttműködés
  • Lehetséges jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel és az érdeklődés felkeltése
  • Telefonos előszűrés
  • Interjúk szervezése és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Van hallgatói jogviszonyod
  • A hátra lévő tanulmányaid mellett tudsz vállalni legalább 30 óra munkát hetente, pl. utolsó éves napplis vagy levelező tagozatos vagy
  • Nem csak a kötelező szakmai gyakorlatot szeretnéd teljesíteni, hanem hosszú távon is el tudod képzelni magad a recruitment szakmában
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendekezel
  • Pörgős, eredményorientált hozzáállás jellemez
Előnyök

Mire számíthatsz, ha Grafton csapatához csatlakozol?

  • A gyakornoki órabéren felül korrekt bónusz rendszerre, ahol a kifizetés havonta történik
  • A munkádhoz szükséges jól működő adatbázisra, kialakult folyamatokra és belső marketing támogatásra
  • Elméleti és gyakorlati tréningekre
  • Egy profi, de laza csapatra, akik támogatni fognak a szakmai fejlődésben
  • Karrierlehetőségre - a nálunk dolgozó tanácsadók legtöbbje mind egy hasonló hirdetésre jelentkezve kezdte karrierjét :)
  • Nyitott vezetőségre, sok alulról jövő kezdeményezésre
  • Csapatépítő sütögetésekre, közös reggelikre, fröccsözésekre