Helpdesk (Level 1)

Referencia
4-6-39563

ATM-ek, pénztárgépek szervizelésével foglalkozó amerikai hátterű partnercégünk keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe:

1st level HEPLDESK

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, rögzítése
  • Hibák beazonosítása,majd segítségnyújtás, tanácsadás műszaki problémák megoldásához
  • Szükség esetén a szerviztechnikus kollégák felkeresése, probléma továbbítása a következő szintre
  • Vevői elégedettség biztosítása

Munkavégzés helyszíne:

Vecsés

Követelmények
  • Legalább középfokú végzettség és releváns munkatapasztalat VAGY felsőfokú végzettség és pályakezdő, társalgási szintű angol nyelvtudással
  • Műszaki affinitás
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldás
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • A munkavégzés H-P-ig két műszakos munkarendben történne, és havonta 1-2 hétvégi napot is be kell tudni vállalni.

A jelenlegi helyzetben is interjúztatnak és felvesznek új munkatársat, stabil piacon tevékenykedik a cég.

Előnyök
  • Teljeskörű betanítás és befogadó csapat
  • Stabil, multinacionális cégháttér
  • Cafeteria csomag, BKK bérlettámogatás