Hegesztő- Szállással ( 1 műszakos munkarend)

Referencia
5-18-40670

Bányászatban és építőiparban használt gépek, berendezések fémszerkezetének gyártásával foglalkozó partnerünk HEGESZTŐ kollégákat keres!

Ha tapasztalt vagy, itt mindenképp fogsz tudni még fejlődni, de ha a pályád elején jársz akkor is sok lehetőség vár rád!

Mindennapi feladataid lesznek:

  • Vastag lemezes ( 8 mm - 200 mm- ig) fémszerkezetek CO hegesztési munkálatainak elvégzése megadott utasítások alapján.
Követelmények

Elvárás a pozíció betöltéséhez:

  • Rendelkezz hegesztői végzettséggel (CO ,AWI vagy szerkezetlakatos )
  • Van tapasztalatod vastag lemez hegesztési feladatinak ellátásában, de akár PÁLYAKEZDŐKÉNT is várjuk a jelentkezésedet )
  • 2 vagy 3, tapasztaltabb munkavállalók esetében 1 műszakos munkarend.

Nagy előnynek számít:

  • Ha már végeztél gyökfaragást vagy nyitott vagy arra, hogy elsajátítsd;
Előnyök

Amit a cég kínál:

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Pályakezdőként mentorprogramban vehetsz részt;
  • Bejárás támogatást biztosítanak ( tömegközlekedés 86% ; autó 15 Ft/km );
  • Szálláslehetőséget;
  • Kedvezményes étkezési lehetőséget;
  • Magas minőségű termék gyártásában vehetsz részt, profi gépparkkal dolgozhatsz.

Munkavégzés helye: Jászberény