Gyártástámogató mérnök

Referencia
4-10-40351

Elektromos autóipar területén zöldmezős beruházásként épülő, a próbagyártások végén járó partnerünk csapatába keressünk új kollégát GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióba.

Milyen feladataid lesznek folyamatmérnökként?

  • Az időd 70%-át a gyártósorok közelében, 30%-át pedig az irodán fogod tölteni
  • Részt veszel az új berendezések beüzemelésében, a termelési folyamat tesztelésében, fejlesztésében
  • Bármilyen felmerülő probléma kapcsán megoldási javaslatokat dolgozol ki, a feltárásra kerülő gyártási hibák megoldásában veszel részt
  • Feladatod lesz a gyártási hatékonyság, a kihozatal növelése, az állásidők és a selejtszám csökkentése
  • Szorosan együtt dolgozol majd a technológusokkal és a minőségüggyel is
  • Napi szinten egyeztetsz a gyártásról a gyártási területeket összefogó műszakvezetővel
  • Gyártási leírásokat, utasításokat készítesz és részt veszel ezek betarttatásában
Követelmények

Amire a sikeres pályázathoz szükséged van:

  • Felsőfokú műszaki végzettségre (gépész-, vegyész-, villamos-, automatizálási - vagy mechatronikai mérnök diplomára)
  • Minimum 1 év gyártásban szerzett tapasztalatra (gyártástámogatás, gyártásközi minőségügy, folyamatmérnökség vagy NPI területéről)
  • Autóipari jártasságra
  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudásra
  • A feladatoknál felsoroltakat tekintve rugalmasságra, tenni akarásra, együttműködő személyiségre és kreatív problémamegoldó készégre
Előnyök

Mit profitálsz, amennyiben ehhez a csapathoz csatlakozol?

  • Az induló üzem, az új gyártósorok és a kialakulóban lévő folyamatok állandó szakmai kihívásokat biztosítanak majd
  • Az elektromos autók ipara és az itteni technológia rengeteg tanulási és fejlődési lehetőséget nyújt
  • Nyitottan állnak az ötleteidhez, számítanak a megoldási javaslataidra
  • A következő években a beruházás során gyorsabb ütemben építheted karriered, mint egy régóta működő cégnél
  • Korrekt, a piaci színvonalnak megfelelő fizetésre, anyagi megbecsültségre számíthatsz
  • Átlagon felüli a juttatási csomag vár (cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárás támogatás)