Gépkezelő munkatárs

Referencia
4-18-41099

Ha szakmai fejlődésre és biztos munkáltatói háttérre vágysz, ne is keresgélj tovább az álláshirdetések között!

Amerikai multinacionális partnercégünk kiemelkedően teljesít ha munkavállalók fejlődéséről és jólétéről van szó.

Pályakezdő és tapasztalt kollégák jelentkezését is várjuk a követező pozícióba: GÉPKEZELŐ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Automatizált gyártósorok megfelelő működésének biztosítása;
  • Egyszerűbb mechanikai hibák feltárása, elhárítása, dokumentálása;
  • Gépátállások elvégzése;
  • Késztermékek minőségi ellenőrzése;

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkarend: 2, illetve 3 műszakos (H-P) és folyamatos 12 órás

Követelmények

Téged keresnek ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és gyártási területen szereztél már némi tapasztalatot VAGY pályakezdő vagy és műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Folyamatos és többműszakos munkarend vállalása nem okoz gondot
Előnyök

Amit cserébe kínálnak:

  • Megbecsülés, ami az anyagiakban is megmutatkozik;
  • 13. havi fizetés, cafeteria;
  • Céges buszjáratokat biztosítanak (Verpelétről több megállóhelyről is indul közvetlen buszjárat!)
  • nettó 27 Ft/km a bejárási költségtérítés;
  • Költözés esetén lakhatási támogatás;
  • Nagy értékű karácsonyi ajándékcsomagok;
  • Helyi meleg étkezési lehetőség;
  • Nem utolsósorban pedig karrier utat és szakmai fejlődést várhatsz! :)