Gépkezelő

Teljes munkaidős
Részmunkaidős
Referencia
1-18-40621

Dolgozz a jövő iparágában és légy része a környék legnagyobb ütemben növekvő gyártó cégének. Érdekes és változatos feladatok várnak rád és rajtad múlik milyen magasra jutsz a ranglétrán. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

GÉPKEZELŐ

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • Automata és félautomata gépek kezelése;
  • Gyártáson belüli anyagmozgatás;
  • Területed rendezetten és tisztán tartása.
Követelmények
  • 12 órás, folyamatos műszakrend vállalása (2 hetes váltott ciklussal 1. hét: 5 munkanap: H-K-P-Sz-V, 2. hét: 2 munkanap:SZ-Cs)
  • Legalább alap szintű számítógépes tudás;
  • Nem szükséges hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de előnyt jelent.
Előnyök

Amit kínálnak:

  • Átlagos bérezés: nettó 249.000 Ft/hó
  • Ezen felül: Cafeteria Szép kártyán: 28.000 Ft/hó (már próbaidő alatt is)
  • Bejárás támogatás: nettó 15 Ft/km vagy tömegközlekedési bérlet térítése 86%-ban.
  • Az idő előrehaladtával fizetésemelésre is számíthatsz.
  • A jövő iparágában dolgozhatsz modern, tiszta környezetben.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Munkarend: 12 órás folyamatos műszakrend (2 hetes váltott ciklussal 1. hét: 5 munkanap: H-K-P-Sz-V, 2. hét: 2 munkanap:SZ-Cs)

(Szállást és céges buszjáratot nem tudnak biztosítani.)